how to build a website for free

PORTFOLIO 

VIBOO

Internetowy czujnik temperatury, wilgotności i ciśnienia. Odczyt parametrów możliwy jest przez stronę www lub dedykowaną aplikację na telefon. System umożliwia wysyłanie powiadomień o przekroczeniu ustawionych wartości.


Więcej informacji: www.viboo.pl

PANEL DOTYKOWY

Panele dotykowe przeznaczone do sterowania klimatyzacją w budynku. Urządzenia, od doboru elektroniki, poprzez ich montaż, po oprogramowanie umożliwiające sterowanie, zostały stworzone całkowicie przez naszą firmę. Do kontrolowania stopnia nagrzewania lub chłodzenia w pomieszczeniu wykorzystano algorytm PID, który w inteligentny sposób dobiera odpowiednie parametry grzania/chłodzenia. 

INTERAKTYWNA MAPA

Sterownik interaktywnej mapy, wyswietlającej drogę w postaci punktów z diod LED.  Dla każdego punktu możliwe jest odtworzenie komunikatu zapisanego na karcie SD.
Ze sterownikiem można komunikowac się poprzez WiFi , zarzadzanie odbywa sie przez przeglądarkę. 

Sterownik LED RGB Bluetooth

Sterownik i aplikacja na urządzenia z systemem Android umożliwiająca bezprzewodowe zarządzanie kolorami i jasnością taśmy LED RGB. Aplikacja łaczy się przez bluetooth ze sterownikiem. Do wyboru jest  8 programów dynamicznej zmiany kolorów wraz z regulacją prędkości.

Arduino, 

ESCAPEROOM

Sterownik i aplikacja do kontrolowania escaperoom-u. System umożliwia kontrolowanie oświetlenia, nawiewów i temperatury, otwieranie drzwi oraz odbiera informacje z czujników zamontowanych w pokoju. Aplikacja zarządza także odtwarzaniem plików audio i wideo.

MASZYNA PAKUJĄCA

Sterownik maszyny odmierzającej zadaną ilość towaru. W maszynie zastosowano elektrosilowniki, które poruszają ramieniem i podestem oraz otwierają i zamykają otwór zsypowy. 


Arduino, LCD 4X16, L298, belka tensometryczna + HX711 

PROJEKT ROBOTA

Projekt robota z czujnikami temperatury, wilgotności, dymu, deszczu, ciśnienia i wysokości. Sterowanie radiowe  z modułu, który na wyświetlaczu prezentuje zmierzone wartości.

 

Arduino, nRF24L01, TB6612NFG, DHT11, MQ-2, LPS331AP, LCD 2x16 

MODUŁ WIFI

Czujnik odległości + waga. Zmierzone wartości wysyłane są do komputera przez sieć WiFi. Dodatkowo moduł posiada 16 wejść cyfrowych do podłączenia styczników. 


Arduino, ESP8266 nodeMCU, belka tensometryczna + HX711

WYŚWIETLACZ LCD

Wyświetlacz TFT 3,5" połączony z modułem Arduino i RTC. Wyświetla aktualna godzinę, teksty zapisane w pliku txt oraz zdjęcia z karty SD. Do sterowania służy czeroprzycikowa klawiatura.

KOLOROWE PRZYCISKI

Urzadzenie przeznaczone do escape room-u. Nciśniecie kolorowych przycisków w odpowiedniej kolejności powoduje odblokowanie zamka elektormagnetycznego. Prawidłową kolejność naciśnięć można samemu ustawić.  Odtwarzane dzwieki zapisane są na karcie SD i użytkownik może je podmieniać.

PUZLE RFID

Urzadzenie przeznaczone do escape room-u. Przyłożenie odpowiednich kart do trzech czytników RFID powoduje odblokowanie zamka elektromagnetycznego. Można używać kart lub pastylek RFID. Odtwarzane dzwieki zapisane są na karcie SD i użytkownik może je podmieniać. 

WAGI

Urzadzenie przeznaczone do escape room-u. Położenie odpowiedniech przedmiotów na wagach powoduje odblokowanie zamka. Użytkownik może programować wagi i zmieniać dzwięki odtwarzane przez urządzenie.

ZAMEK RFID

Urzadzenie przeznaczone do escape room-u. Przyłożenie karty RFID lub pastylki RFID powoduje wyświetlenie odpowiednich informacji na wyświetlaczu i odblkowanie zamka. 

POKRĘTŁA

Urzadzenie przeznaczone do escape room-u. Moduły wyświetlają kolejne litery po przekręceniu pokrętła. Ułożenie odpowiedniej sekwencji powoduje odblokowanie zamka. Poprawną kolejność i dzwięki odtwarzane przez urządzenie użytkownik może zmieniać. Zamiast liter mogą być wyświetlane cyfry lub strzałki.