Mobirise Website Creator

PORTFOLIO

PROMA

System do zarządzania projektami. W jednym miejscu znajdują są informacje identyfikujące dany projekt, harmonogram, koszty, przepływy oraz wyniki finansowe. Program zawiera moduł ewidencjonowania faktur, które przypisywane są do projektów, oraz moduł rejestracji czasu pracy.

Wykorzystane technologie to JAVA EE, JSF, framework Primefaces, PostgreSQL

BONUS

System do wyliczania premii pracowników. Umożliwia on bardzo precyzyjne definiowanie kryteriów, na podstawie których dokonuje się oceny i oblicza wynagrodzenie.

Wykorzystane technologie to JAVA SE, Swing oraz baza MS SQL 2012.

Incomdent

Rozbudowujemy system IncomDENT - innowacyjny program usprawniający pracę gabinetu stomatologicznego.

WIRTUALNE STUDIO

Stworzyliśmy systemem wirtualnego studia dźwiękowego, który umożliwia zdalne sterowanie prawdziwymi wzmacniaczami. Bez wychodzenia z domu możliwa jest praca na profesjonalnym sprzęcie dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii.

PAPIRUS

System zbudowany dla bibliotek szkolnych. W jego skład wchodzą moduły do obsługi: zbioru bibliotecznego, bazy użytkowników, wypożyczeń oraz raportowania.

Wykorzystane technologie to JAVA SE, Swing oraz baza PostgreSQL. 

OWNCLOUD

Wdrożenie i rozbudowa serwera ownCloud (chmura) umożliwiającego przechowywanie plików i korzystanie z nich z dowolnego miejsca. Dostęp do chmury możliwy jest poprzez każde urządzenie posiadające internet (komputer, tablet, telefon). 

VIDEOCOUNTER

Aplikacja, która na podstawie analizy obrazu z kamery liczy ilość osób przekraczających wirtualną linię.

Aplikacja napisana w technologii C#. 

F&F DMM-3T

Oprogramowanie dla licznika F&F DMM-3T umożliwiające zapis parametrów sieci elektrycznej mierzonych przez urządzenie i tworzenie różnorodnych raportów.

Aplikacja napisana w technologii Java, protokół MadBus i RS485. 

PANEL DOTYKOWY

Panele dotykowe przeznaczone do sterowania klimatyzacją w budynku. Urządzenia, od doboru elektroniki, poprzez ich montaż, po oprogramowanie umożliwiające sterowanie, zostały stworzone całkowicie przez naszą firmę. Do kontrolowania stopnia nagrzewania lub chłodzenia w pomieszczeniu wykorzystano algorytm PID, który w inteligentny sposób dobiera odpowiednie parametry grzania/chłodzenia.. 

INTERAKTYWNA MAPA

Sterownik interaktywnej mapy, wyświetlającej drogę w postaci punktów utworzonych z diod LED. Dla każdego punktu możliwe jest odtworzenie komunikatu głosowego, zapisanego na karcie SD.
Z układem można komunikować się poprzez WiFi , sterowanie odbywa się przez przeglądarkę. 

ESP8266 nodeMCU

Sterownik LED RGB Bluetooth

Sterownik i aplikacja na urządzenia z systemem Android umożliwiająca bezprzewodowe zarządzanie kolorami i jasnością taśmy LED RGB. Aplikacja łączy się przez bluetooth ze sterownikiem. Do wyboru jest 8 programów dynamicznej zmiany kolorów wraz z regulacją prędkości.

Arduino, HC-06  

ESCAPEROOM

Sterownik i aplikacja do kontrolowania urządzeń w escaperoom-ie. System umożliwia sterowanie oświetleniem, temperaturą, nawiewem i otwieraniem/zamykaniem drzwi. Odbiera informacje z czujników zamontowanych w pokoju. Aplikacja zarządza także odtwarzaniem plików audio i wideo.

Arduino, ESP8266 nodeMCU 

MASZYNA PAKUJĄCA

Sterownik do maszyny odmierzającej zadaną jej ilość towaru. W maszynie zastosowano elektrosiłowniki, które poruszają ramieniem i podestem oraz otwierają i zamykają otwór zsypowy. Urządzenie autonomiczne, wystarczy wybrać ilość towaru do odważenia i poczekać, aż maszyna napełni pojemnik. 


Arduino, LCD 4X16, L298, belka tensometryczna + HX711 

ATRAPA BOMBY ASG

Walizka z atrapą bomby. Rozbrojenie bomby odbywa się poprzez przecięcie kolorowych przewodów w odpowiedniej kolejności. Atrapa wyposażona jest w moduł odliczania czasu, który prezentuje również animacje na wyświetlaczu LCD.


Raspberry Pi, Arduino, ESP8266, TFT 7"

PROJEKT ROBOTA

Projekt mobilnego robota wyposażonego w czujniki temperatury, wilgotności, dymu, deszczu, ciśnienia i wysokości. Robot sterowany radiowo za pomocą modułu, który na wyświetlaczu wskazuje mierzone parametry.

 

Arduino, nRF24L01, TB6612NFG, DHT11, MQ-2, LPS331AP, LCD 2x16 

MODUŁ WIFI

Urządzenia posiada czujnik odległości + wagi. Zmierzone za jego pomocą wartości wysyłane są do komputera poprzez sieć WiFi. Dodatkowo moduł posiada 16 wejść cyfrowych do podłączenia styczników.


Arduino, ESP8266 nodeMCU, belka tensometryczna + HX711