free bootstrap template

PORTFOLIO

WEREHOUSE SYSTEM

System do zarządzania magazynem, parkiem maszyn i naprawami serwisowymi.

Wykorzystane technologie to JAVA EE, JSF, framework Primefaces, PostgreSQL

PROMA

System do zarządzania projektami. W jednym miejscu znajdują są informacje identyfikujące dany projekt, harmonogram, koszty, przepływy oraz wyniki finansowe. Program zawiera moduł ewidencjonowania faktur, które przypisywane są do projektów, oraz moduł rejestracji czasu pracy.

Wykorzystane technologie to JAVA EE, JSF, framework Primefaces, PostgreSQL

BONUS

System do wyliczania premii pracowników. Umożliwia on bardzo precyzyjne definiowanie kryteriów, na podstawie których dokonuje się oceny i oblicza wynagrodzenie.

Wykorzystane technologie to JAVA SE, Swing oraz baza MS SQL 2012.

INCOMDENT

Rozbudowujemy system IncomDENT - innowacyjny program usprawniający pracę gabinetu stomatologicznego.

WIRTUALNE STUDIO

Stworzyliśmy systemem wirtualnego studia dźwiękowego, który umożliwia zdalne sterowanie prawdziwymi wzmacniaczami. Bez wychodzenia z domu możliwa jest praca na profesjonalnym sprzęcie dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii.

PAPIRUS

System zbudowany dla bibliotek szkolnych. W jego skład wchodzą moduły do obsługi: zbioru bibliotecznego, bazy użytkowników, wypożyczeń oraz raportowania.

Wykorzystane technologie to JAVA SE, Swing oraz baza PostgreSQL. 

OWNCLOUD

Wdrożenie i rozbudowa serwera ownCloud (chmura) umożliwiającego przechowywanie plików i korzystanie z nich z dowolnego miejsca. Dostęp do chmury możliwy jest poprzez każde urządzenie posiadające internet (komputer, tablet, telefon). 

VIDEOCOUNTER

Aplikacja, która na podstawie analizy obrazu z kamery liczy ilość osób przekraczających wirtualną linię.

Aplikacja napisana w technologii C#. 

F&F DMM-3T

Oprogramowanie dla licznika F&F DMM-3T umożliwiające zapis parametrów sieci elektrycznej mierzonych przez urządzenie i tworzenie różnorodnych raportów.

Aplikacja napisana w technologii Java, protokół MadBus i RS485. 

ESCAPE ROOM CONTROLLER

Aplikacja zarządzająca urządzeniami w escape room-ie. Poprzez sterownik odbiera informacje z czujników i steruje odtwarzaniem filmów i dzwięku, włączaniem oświetlenia i innymi akcjami. Aplikacja umożliwi utworzenie wielu różnych scenariuszy dla jednego pokoju.

Java EE + Primefaces + SQL